Programma & veilingboekje DNA Gala 2018

Programma & veilingboekje
DNA Gala 2018

Het is bijna zover, over 4 dagen vindt het DNA Gala 2018 plaats in RAI Amsterdam! Wij willen u graag nogmaals bedanken voor uw bijdrage aan dit bijzondere gala.Met veel trots presenteren wij het programma en veilingboekje van de avond. Hierin kunt u, onder meer, het gedetailleerde programma van de avond, de veilingkavels en een greep uit onze loterijprijzen vinden. Wij raden u aan het boekje vooraf te bekijken en te delen met uw tafelgasten om zo de voorpret te laten beginnen. Download het boekje hier: [gview file=”https://dna-gala.nl/wp-content/uploads/2018/11/Veilingboekje_DNA_Gala_2018.pdf”]

bekijk hier de lijst met loterijprijzen: [gview file=”https://dna-gala.nl/wp-content/uploads/2018/11/DNA-Gala-2018-Loterijprijzen.pdf”]

Wij kijken er naar uit om samen met u een onvergetelijke avond te beleven en een prachtig bedrag bijeen te brengen voor het immuuntherapie onderzoek van het Antoni van Leeuwenhoek.

Tot op 24 november!

Jan Roersma

Namens stichting DNA Gala